TADY - Pro Katy ♫ & Denny ♂ TADY pro Katty & Denny CHCEŠ DESING?? -> TADY SI OBĚDNEJ Rekord v komentech je tu ZÁPIS AFFS - TADY NÁBOR NOVÝCH AFFS -TADY
Napište mi:360-606-241

Moje první Vánoce & Silvestr s rodinou

2. ledna 2009 v 20:31 | Katy ♫ & Denny ♂ |  Deníček
Ahoj deníčku. Jo já vím, tenhle nadpis nezní zrovna vesele, ale na Vánoce a na Silvestra jsem byl v útulku. Bývalá rodina mě odložila ani nevím proč. Až 4. ledna se můj život změnil. Ano, někdo si přijel ale původně ne pro mě. Jedna rodina, přijela do útulku kde jsem byl. Přijeli se tam podívat na jednoho zlatého retrívra. Když zjistili, že je retrívr zabranej, tak se rozhodli podívat na ostatní pejsky. Majitelka útulku otevřela dveře do výběhu a všichni psi včetně mě vyběhli ven. Matka s dcerou si tam něco šuškali. Pak pracovnice v útulku otevřela dveře. Měla v ruce vodítko. Dala mi ho na obojek a vytáhla mě z výběhu. Celá rodina si mě prohlížela a pak něco domlouvali s vedoucí v útulku. Ta pracovnice mi řekla: ,,Tak ahoj Denny!" Já jsem nechápal o co tu jde až mi to po chvíli došlo. Jedu do nové rodiny!!

A tímhle článkem chci moc moc moc poděkovat BLESKu protože zveřejnil toho retrívra v útulku. A taky se mi splnil sen. Můj životní sen mít PSA a ten se mi taky splnil. A to díky BLESKu. Díky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama